Випуск слухачів курсів в рамках проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)

Сучасні концепції публічного управління та адміністрування
27.02.2021
Продовжуємо проект «Норвегія – Україна» – професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні
15.09.2021

Випуск слухачів курсів в рамках проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)

1 червня 2021 року відбулося  урочисте вручення захисникам України, ветеранам АТО/ООС –  слухачам програми  професійної адаптації “Норвегія-Україна” свідоцтв-сертифікатів про навчання, яке тривало три місяці на базі навчально-наукового центру післядипломної освіти Державного Університету Інфраструктури та Технологій.

У програмі брали участь викладачі кафедр менеджменту, публічного управління та адміністрування, бізнес-логістики та транспортних технологій, обліку і оподаткування, фінансів і кредиту, інформаційних технологій і дизайну факультету управління і технологій Державного університету інфраструктури та технологій . Наші провідні викладачі, які забезпечували реалізацію програми  – Боняр Світлана Михайлівна, Карпенко Оксана Олександрівна, Кравченко Ольга Олексіївна, Харчук Олена Георгіївна, Шуляренко Світлана Миколаївна. 

Цитуємо відгук нашої випускниці Виноградової Вікторії Володимирівни: “Ми, слухачі курсів, хочемо сказати вам всім велике ДЯКУЄМО за ваш високий професійний рівень викладання всіх дисциплін, за те, що Ви завжди ставилися до нас з увагою, розумінням, як і ми відчуваємо до кожного з викладачів глибоку повагу та вдячність! Беззаперечно, цей процес навчання та спілкування і з викладачами, і з одногрупниками був не лише корисним у фаховому сенсі – ці три місяці стали найцікавішими в нашому житті, бо ми отримували нові для себе знання, аби мрії, які ми носили у собі, стали реальністю і наші власні справи принесли користь всім – і нам, і нашим родинам, і нашій країні”.